Pasingo Uygulaması Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, ABCGurme A.Ş.’ye ait Pasingo Uygulamasına erişim sağlayacak kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır. İşbu Gizlilik Politikası Pasingo Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. ABCGurme A.Ş. işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. ABCGurme A.Ş.’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

1. Bilgilerin Kullanılması
ABCGurme A.Ş. olarak Kullanıcının uygulama kullanım süreleri boyunca kendi girdiği kişisel verisi (kredi kartı bilgileri hariç) tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmaktadır. Kredi kartı bilgileri ise, Visa, Mastercard “Service Provider” sertifikasyonuna sahip ve PCI-DSS belgeli “Cardtek Payment Processing Services” platformunda saklanmaktadır.

2. Bilgilerin Paylaşılması
ABCGurme Mobil Uygulama ve kendi sunucuları içerisindeki Kullanıcıya ait bilgileri üçüncü taraflar ile paylaşmayacaktır.

3. Kullanıcı İzinleri
Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir

4. Kamera İzni
Uygulamanın çalışabilmesi ve özelliklerinden faydalanılabilmesi için Kullanıcı tarafından verilmektedir.

5. Depolama
Güvenlik açısından uygulamanın kullanıldığı cihaz içinde herhangi bir Kullanıcı bilgisi tutulmamaktadır.

6. Uygulama Yaş Sınırı
Pasingo iOS/Android Uygulaması Tüm Yaşlar için kullanılabilir vasfını almıştır.

7. Marka ve Telif Hakkı
ABCGurme A.Ş. adına kayıtlı Pasingo uygulamasına ait modüllerin (Mobil Uygulamanın; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı'nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcı'ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, ABCGurme A.Ş. bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı'dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı'nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.

8. Hizmet ve Gizlilik Koşulları
Pasingo Uygulamasında yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon bilgileri; kişiye, yere göre farklılıklar gösterebileceği gibi ABCGurme A.Ş. Pasingo uygulamasında yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.